MŁODSZY KUCHARZ, KUCHARZ

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Augustów, podlaskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 15 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0321
Obowiązki:-przygotowywanie potraw, napojów i deserów na przyjęcia okolicznościowe
-sporządzanie potraw kuchni regionalnych, kuchni polskiej i innych narodów oraz podstawowych potraw dla różnych diet;
-obróbka wstępna surowców (ręczna, mechaniczna, termiczna)
-przestrzeganie przepisów bhp i ppoż.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:
  • organizacja pracy własnej
  • umiejętność pracy w zespole
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
Miejsce pracy: Zdrojowa 1, 16-300 Augustów, powiat: augustowski, woj: podlaskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określonyWymagane dokumenty: Brak danych.Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca