Specjalista IT (Linux)

TeamQuest

  • Warszawa, mazowieckie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 17 dni temu
TeamQuest Sp. z o.o.Dla naszego klienta, który jest autorem systemu wykrywania plagiatów prac naukowych i dyplomowych, poszukujemy osoby na stanowisko:Specjalista IT (Linux)Miejsce pracy: Warszawa (mazowieckie)Numer referencyjny: 90870/jobs.plWymiar pracy: Pełny etatWymagania:
  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie w pracy z systemem Linux.
  • Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem IT.
  • Umiejętność przeprowadzania migracji serwerów i aplikacji.
  • Znajomość narzędzi do monitorowania wydajności systemu.
  • Doświadczenie w zarządzaniu bazami danych, w tym MySQL, Cassandra oraz Solr/Lucene.
  • Umiejętność konfigurowania i monitorowania środowisk dla usług.
  • Znajomość narzędzi administracyjnych, takich jak Jira, Google Workspace i Jenkins.
  • Umiejętność zapewnienia wsparcia drugiej linii dla systemów.
  • Umiejętność pracy w projektach rozwojowych oraz integracjach.
  • Zrozumienie potrzeb infrastruktury biurowej.
  • Język angielski na poziomie min. B2
Dodatkowe atuty:
  • Znajomość języka rosyjskiego.
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, nastawienie na rozwój kompetencji, proponowanie nowych rozwiązań, samodzielność
Oferujemy:
  • Interesującą pracę w dynamicznym zespole.
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz udziału w innowacyjnych projektach.
  • Pracę hybrydową w nowoczesnym biurze przy Metrze Marymont.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie.
  • Płatne dni wolne na B2B (liczba do ustalenia z firmą)
  • Pakiet benefitów pozapłacowych.
Obowiązki:
  • Zapewnienie bezpieczeństwa systemu Linux oraz jego aktualizacji.
  • Przeprowadzanie migracji serwerów i aplikacji.
  • Monitorowanie wydajności systemu oraz rozwiązywanie ewentualnych problemów.
  • Odnawianie usług, w tym zarządzanie serwerami dedykowanymi i VPNami.
  • Zarządzanie bazami danych, w tym pielęgnacja, replikacja, tworzenie kopii zapasowych oraz monitorowanie.
  • Konfigurowanie i monitorowanie środowisk dla naszych usług.
  • Administracja narzędziami takimi jak Jira, Google Workspace i Jenkins.
  • Zapewnienie wsparcia drugiej linii dla naszych systemów.
  • Udział w projektach rozwojowych, importach danych oraz integracjach.
  • Zarządzanie infrastrukturą biurową.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

Jobs.pl