Praktyki w Abplanalp

Abplanalp

  • Warszawa, mazowieckie Mysłowice, śląskie
  • Praktyka
  • Pełny etat
  • 1 miesiąc temu
Jeżeli jesteś zanteresowana/-y realizacją praktyk (dodatkowych lub obowiązkowych) w firmie Abplanalp, prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego zawierającego informacje na temat:
  • obszaru merytorycznego praktyk (czego chcesz się nauczyć, jakie zadania chcesz realizować, Twoje zainteresowania zawodowe),
  • wymiaru czasowego (ile czasu i w jakich miesiacach chcesz poświęcić na praktyki),
  • preferowanej lokalizacji (Warszawa lub Mysłowice).
Wypełnij formularz preferencji zawodowych i przekaż nam swoją aplikację.Po etapie analizy aplikacji z wybranymi kandydatami skontakujemy się w maju. Osobom, których w tym roku nie będziemy mogli zaprosić na praktyki, prześlemy informację w wiadomości e-mail.Abplanalp Sp. z o.o. od ponad 40 lat dostarcza nowoczesne technologie z zakresu obróbki metali dla firm w Europie Środkowo-Wschodniej. Opracowujemy i wdrażamy rozwiązania technologiczne światowych producentów, gwarantujące przewagę konkurencyjną naszym partnerom biznesowym. Wieloletnia obecność na rynkach, współpraca z wiodącymi producentami obrabiarek CNC i maszyn konwencjonalnych, doświadczenie, kompleksowa oferta oraz wsparcie technologiczne, a przede wszystkim skuteczna identyfikacja potrzeb Klienta, stanowią o wyjątkowości naszych produktów i usług.Poznaj nas na YouTube:

Abplanalp