MURARZ-TYNKARZ

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Zielona Góra, lubuskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 13 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0502
Obowiązki:Wykonywanie prac konserwacyjnych, murarskich i tynkarskich w budynkach wielorodzinnych.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, kierunek: murarz-tynkarz
Pozostałe wymagania:
  • Wykształcenie zasadnicze zawodowe murarz-tynkarz, wymagane doświadczenie zawodowe, mile widziane uprawnienia i umiejętności. Wymagane prawo jazdy kat. B.
Miejsce pracy: 65-544 Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbnyWymagane dokumenty: Praca: Zielona Góra, Sulechów, Nowa SólSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca