Pokojowa-praca w hotelu nad morzem z zakw i wyż

KWR Laguna

  • Trzebiatów, zachodniopomorskie
  • Umowa
  • Pełny etat
  • 24 dni temu
Nadmorski hotel KWR Laguna z siedzibą w Mrzeżynie zatrudni osobę na stanowisko:
Pokojowa
Termin pracy 06.05.2024-20.09.2024
Zakres obowiązków:
- utrzymanie czystości w pokojach hotelowych, pomieszczeniach ogólnodostępnych
- serwis pokojowy
Oczekiwania:
- wiek min. 25 lata
- dobra organizacja pracy własnej
- estetyka pracy własnej
- praca pod presją czasu
- energiczność, sprawność fizyczna,
- kultura osobista
- rzetelność , uczciwośćMożliwość zakwaterowania i wyżywienia dla osób spoza regionu.
Osoby zainteresowane proszone są o składanie aplikacji drogą email :
- cv z aktualnym zdjęciem
Z wybranymi osobami będziemy kontaktować się telefonicznie.

Lento