PRACOWNIK PRODUKCJI - ZAPOZNAJ SIĘ Z FIRMĄ

FallWork

  • Gądki, wielkopolskie
  • 4 242 PLN miesięcznie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 24 dni temu
Opis stanowiska:
Zakres obowiązków to między innymi składanie wodomierzy według instrukcji znajdującej się na stanowisku, plombowanie gotowych elementów, pakowanie artykułów do kartoników oraz końcowa kontrola jakościowa artykułów.
Wymagania:
-dyspozycyjności do pracy w systemie III zmianowym
-chęci i motywacji do pracy
-dokładności i skrupulatności przy wykonywanych czynnościach
Oferujemy:
-zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
-wynagrodzenie w wysokości 4242 zł brutto
-dodatek za pracę w godzinach nocnych w wysokości 20%
-spokojną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
-wolne weekendy
-realną możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania kwalifikacji
-możliwość załatwienia wszystkich formalności związanych z zatrudnieniem online
- możliwość korzystania z ubezpieczenia grupowego oraz karty sportowej po okresie próbnymKONTAKT: 790790446Osoby zainteresowane podjęcie pracy proszę o dołączenie klauzuli : „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, (Dz. Ustaw nr 133 poz. 883, z art. 23 i następnych ww. ustawy) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”. FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego (certyfikat APT nr 6231).

Jobdesk.pl