OPERATOR KOPARKO-ŁADOWARKI

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Lublin, lubelskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 25 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0736
Obowiązki:Obsługa koparko-ładowarki na terenie prowadzonych wykopów. Praca w Lublinie i okolicach.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:
  • Operator koparkoładowarki
  • umiejętność obsługi koparko - ładowarki
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Miejsce pracy: 20-010 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbnyWymagane dokumenty: SkierowanieSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca