Sprzedawca w supermarkecie LESZNO

FallWork

  • Leszno, wielkopolskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 26 dni temu
Opis stanowiska:
- obsługa terminala płatniczego wraz z obsługą kasy fiskalnej/dotykowej
-rozliczenie kasetki po dniu pracy
- przyjmowanie bonów towarowych
Wymagania:
- aktualna książeczka sanitarno epidemiologiczna
- gotowość do podjęcia pracy od zaraz
-dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze godzin (w tym weekendy)
Oferujemy:
-umowa cywilnoprawna z pełnym ZUSEM
-stawka godzinowa
- wynagrodzenie w formie tygodniowej, bądź miesięcznej do 15tego (decyzja podczas nawiązywania współpracy)
- pracę zmianową w godz 6-14/14-22tel: 790 790 446
ZARÓB Szybko - WYPŁATY TYGODNIOWE TYLKO U NAS!Aplikując, nie zapomnij dodać klauzula RODO: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, (Dz. Ustaw nr 133 poz. 883, z art. 23 i następnych ww. ustawy) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”. Agencja Pracy FallWork 6231. Oferta Pracy Tymczasowej

Jobdesk.pl