Kierowca C/C+E. Gdańsk i okolice

  • Gdańsk, pomorskie Rudniki, opolskie
  • 29,00 PLN za godzinę
  • Stała
  • Pełny etat
  • 23 dni temu
Czas na zmiany. Potrzebujesz nowej pracy? Nie masz sił pracować w delegacji? Nie docenia Cię kierownik? – Dobrze trafiłeś, dołącz do nas!!
Skontaktuj się z nami, znajdziesz nas także na WhatsApp.Lokalna budowlana firma podwykonawcza z Gdańska, zatrudni do stałej współpracy osobę na stanowisko:
Kierowca C/C+E (łódki i wanny/zestawy niskopodwoziowe).
Praca od zaraz. Stacjonarna. Bez kwater.
Gdańsk i Żukowo.
Stawka od 29 zł netto/h i do ustalenia w rozmowie z kierownikiem według lat pracy i umiejętności.
Zatrudnienie na umowie o pracy. Praca od pn-pt + co druga sobota, zaczynamy od 6-7 rano.
Zakres obowiązków: różne prace przewozowe (materiały budowlane, sprzęt budowlany).
Wymagania: samodzielność, doświadczenie, odpowiedzialność i chęć do pracy, prawo jazdy kat. C+E, karta kierowcy.
Więcej info pod nr 502 267 530 lub sms „C+E”, oddzwonimy.
Biuro czynne do 16, po 16 – prosimy o sms.
Zadzwoń i umów się na spotkanie z kierownikiem.
Nr wpisu do Rejestru: 13 471

Lento

Podobne oferty pracy

  • Kierowca C/C+E. Trójmiasto – Gdańsk i Żukowo

    Pracownicy Budowlani

    • Gdańsk, pomorskie
    BERKER DOMINIS Sp. z o.o. to właściciel marki PracownicyBudowlani.pl. Jesteśmy firmą, która od 20 lat zajmuje się marketingiem personalnym i rekrutacją pracowników. Od 8 lat skupia…
    • 23 dni temu
  • Kierowca kat. C E HDS

    Flize Gres Sp. z o.o. sp.k.

    • Gdańsk, pomorskie
    Jeżeli szukasz pracy, chcesz się rozwijać i realizować, jesteś osoba pracowitą i sumienną, chcesz być częścią prężnie rozwijającej się firmy z mocną, ustabilizowaną pozycja na rynk…
    • 17 dni temu
  • Kierowca międzynarodowy kat. C+E

    • Gdańsk, pomorskie
    Firma AMG Liquids z siedzibą w Nowym Stawie (woj. pomorskie) powstała w 2007 roku na bazie wieloletniego doświadczenia jej właścicieli w branży przewozów chemii płynnej w cysternac…
    • 10 dni temu