Projektant sieci telekomunikacyjnych i teletechnicznych

Spolka z o.o.

  • Śródmieście (Warszawa)
  • Stała
  • Pełny etat
  • 19 dni temu
Dostawca rozwiązań telekomunikacyjnych specjalizujący się w projektowaniu i budowie sieci zatrudni kandydata/ kandydatkę z doświadczeniem na stanowisko:Projektant sieci telekomunikacyjnychOferujemy:
  • Stałą, długoterminową pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie plus bogaty pakiet świadczeń
  • Zatrudnienie na umowę preferowaną przez Ciebie (umowa o pracę lub kontrakt B2B)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwości rozwoju i awansu w strukturach firmy
  • Wszelkie narzędzia niezbędne do wykonywania pracy na tym stanowisku
  • Samodzielne stanowisko pracy
Oczekiwania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku - warunek konieczny
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Uprawnienia w zakresie projektowania - mile widziane
  • Znajomość Cad i Qgis
  • Umiejętność czytania map geodezyjnych
  • Samodzielność i odpowiedzialność
Obowiązki:
  • Wykonywanie projektów sieci (FTTH, HFC, projekty budowlane)
  • Przygotowywanie opisów, rysunków
  • Nadzór projektowy nad wykonywanymi inwestycjami
Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie CV w odpowiedzi na ogłoszenie
Uprzejmie prosimy o zamieszczenie klauzuli:
Oświadczam, że zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie w procesie rekrutacji podanych przeze mnie dobrowolnie dodatkowych danych osobowych niebędących danymi, których pracodawca może żądać na podstawie przepisów prawa.

Lento