Doradca Klienta

Adreams M. Smerda Sp. k.

  • Świebodzin, lubuskie
  • Umowa
  • Pełny etat
  • 12 dni temu
Hej! Co będziesz robić w najbliższym czasie?A może chcesz zarobić i zdobyć doświadczenie w branży RTV/AGD/IT?Świetnie się składa, bo w Media Expert właśnie szukamy Doradcy Klienta. Nie musisz mieć doświadczenia, wystarczą chęci i pozytywne nastawienie!Zapewnimy Ci:
  • umowę zlecenie
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • wiedzę na temat handlu w branży RTV/AGD/IT
Twoje zadania:
  • sprzedaż produktów i usług zgodnie ze strategią i standardami firmy
  • zapewnienie Klientom informacji na temat bieżącej oferty i promocji
  • dbanie o najwyższą jakość obsługi
A może spodoba Ci się ta praca i zostaniesz z nami na dłużej?Spróbuj!

InfoPraca

Podobne oferty pracy

  • Doradca Klienta

    Adreams M. Smerda Sp.k.

    • Świebodzin, lubuskie
    Nowa oferta pracy dla doradcy klienta Dla naszego klienta, lidera branży AGD/IT/RTV w Polsce, poszukujemy pracownika na stanowisko: Doradca Klienta Umiejętność postępowania…
    • 11 dni temu
  • doradca klienta

    Santander

    • Świebodzin, lubuskie
    doradca klienta Country: Poland Doradca klienta - 1 Oddział w Świebodzinie Czujesz, że masz MOC, którą chcesz podzielić się ze światem? Nasz bank to idealnie miejsce do tego.…
    • 8 dni temu
  • Doradca klienta

    Adreams

    • Świebodzin, lubuskie
    • 7 000-8 000 PLN miesięcznie
    Nowa Oferta Pracy dla Doradcy Klienta Dla naszego klienta, lidera branży AGD/IT/RTV w Polsce, poszukujemy pracownika na stanowisko: DORADCA KLIENTA Umiejętność postępowania z l…
    • 11 dni temu