INFORMATYK

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 14 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0484
Obowiązki:Administrowanie infrastrukturą teleinformatyczną szpitala, stacjami roboczymi, serwerami, usługami sieciowymi, systemami macierzy, wirtualizacji, systemami baz danych, usługą wydruku centralnego, administrowanie systemem CCTV, administrowanie oprogramowaniem funkcjonującym w szpitalu, pocztą email, tworzenie zapytań SQL, tworzenie raportów systemowych.
Godziny pracy 7:00-14:35Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), informatyczne
Pozostałe wymagania:
  • Uprawnienia/umiejętności: znajomość sieci komputerowych LAN, WAN, znajomość administrowania systemami Windows i Linux, znajomość administrowania systemem baz danych Oracle, MS SQL
Miejsce pracy: Żołnierska 18a, 10-561 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbnyWymagane dokumenty: -Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca