ELEKTROMONTER URZĄDZEŃ ROZDZIELCZYCH I STACYJNYCH

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Kędzierzyn-Koźle, opolskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 29 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0388
Obowiązki:Nadzór nad dystrybucją energii elektrycznej, obsługa rozdzielni niskiego i średniego napięcia, nadzór nad pomostami technologicznymi.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, techniczne
Pozostałe wymagania:
  • wyk. min. zawodowe techniczne, elektryczne, świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń instalacji i sieci na stanowisku eksploatacji grupy 1, brak przeciwwskazań do pracy na wysokości powyżej 3 metrów, podstawowa znajomość obsługi komputera, dobra organizacja pracy, zaangażowanie, umiejętność pracy we zespole, mile widziane świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku eksploatacji grupy 2 i 3Oferujemy: atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i umiejętności, zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnym przedsiębiorstwie, przyjazna atmosfera w pracy, wsparcie doświadczonych pracowników, możliwość przeszkolenia, dofinansowanie do wypoczynku, bogaty pakiet socjalny (m.in. opieka medyczna , zakładowy fundusz świadczeń socjalnych, karty multisport)Praca na III zmiany 7-15, 15-23, 23-7 ( zgodnie z grafikiem)
Miejsce pracy: SZKOLNA 15, 47-225 Kędzierzyn-Koźle, powiat: kędzierzyńsko-kozielski, woj: opolskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbnyWymagane dokumenty: Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres: ze@zeblach.plDo wysyłanych dokumentów prosimy załączyć następującą klauzulę:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119, s. 1) - zwane RODO."Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami.Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca