Development Engineer

Bergman Engineering

  • Rzeszów, podkarpackie Sędziszów Małopolski, podkarpackie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 24 dni temu
Oferta
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia oraz system premiowy
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w kluczowych projektach i szkolenia
  • Pakiet benefitów: pakiet sportowy, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie kursów językowych, dofinansowanie wczasów, dodatki świąteczne
  • Elastyczne godziny pracy (rozpoczęcie między 07:00 a 9:00)
  • Możliwość pracy 100% zdalnej po kilkumiesięcznym wdrożeniu w trybie 2 dni biuro/3 dni home office
  • Pracę w międzynarodowym zespole
Obowiązki
  • Rozwój produktów firmy, w tym części silników lotniczych i przekładni
  • Opracowywanie wstępnej koncepcji, tworzenie rysunków i modeli (2D, 3D) elementów silników oraz przekładni lotniczych
  • Opracowywanie specyfikacji oraz warunków technicznych zgodnie z założeniami projektowymi oraz standardami i przepisami
  • Wykonywanie niezbędnych analiz oraz obliczeń konstrukcyjnych
  • Wprowadzanie zmian konstrukcyjnych w istniejących modelach
  • Tworzenie dokumentacji projektowej, zatwierdzanie rozbieżności jakościowych
  • Współpraca innymi działami i odpowiedzialność za koordynację zespołu inżynierów w projektach
Wymagania
  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: lotnictwo, silniki lotnicze, budowa maszyn
  • Min. 2-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku konstruktora w branży lotniczej, preferowane w obszarze komponentów silników i przekładni
  • Doświadczenie w zakresie modelowania CAD
  • Znajomość oprogramowania AutoCAD, NX lub Catia
  • Wiedza techniczna z zakresu mechaniki, budowy i działania silników lotniczych
  • Umiejętność tworzenia i odczytywania dokumentacji technicznej
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację (min. B2)
Ten proces rekrutacyjny prowadzi Izabela StanekMasz pytania dotyczące oferty?
Napisz:
  • ID DE/IS/0324
  • Lokalizacja Rzeszów, Sędziszów Małopolski
  • Kategoria Badania i rozwój, Konstruowanie/Projektowanie
  • Tryb Hybrydowa
  • Poziom stanowiska Specjalista, Starszy specjalista