Operator produkcji - dział autoklaw

Gi Group

  • Częstochowa, śląskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 17 dni temu
Szczegóły oferty pracyData : 2024-04-11Dostępność : 3 zmianyTyp umowy : Umowa o pracę tymczasowąOferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie:
  • stawka godzinowa 26,52 zł brutto/h na początek
  • dodatek za pracę na dziale autoklaw 4,80 zł brutto/h
  • premia produkcyjna 0-300 zł brutto miesięcznie
  • premia frekwencyjna 0-250 zł brutto miesięcznie
  • dodatek za pracę w porze nocnej - zgodnie z kodeksem pracy
  • Umowę o pracę tymczasową z możliwością zatrudnienia bezpośrednio u Pracodawcy
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Dobrowolne ubezpieczenie grupowe oraz karnety sportowe dla pracowników
Zadania:
  • Praca przy produkcji przewodów gumowych formowanych na gorąco
  • Obsługa maszyn i urządzeń linii technologicznych
  • Prowadzenie dokumentacji jakościowej i produkcyjnej
Wymagania:
  • Zdolności manualne
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym
  • Znajomość narzędzi pomiarowych
  • Motywacja do podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych
Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu.Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010Branża : Produkcja i konserwacjaSpecjalizacja : Produkcja i konserwacjaRodzaj pracy :Miejsce pracy : - -Id oferty pracy : 13219

Gi Group