Operator linii produkcyjnej

Gi Group

  • Dąbrowa Górnicza, śląskie
  • 5 000 PLN miesięcznie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 25 dni temu
Szczegóły oferty pracyData : 2024-04-03Dostępność : Pełny etatTyp umowy : Umowa o pracę tymczasowąDla naszego klienta, firmy NGK Ceramics w Dąbrowie Górniczej - światowego lidera w produkcji materiałów technologicznych, poszukujemy pracowników na stanowisko: Operator linii produkcyjnej.Oferujemy:
  • Wynagrodzenie podstawowe - 5000zł brutto / miesiąc - co roku gwarantowana podwyżka;
  • Stały dodatek za pracę w systemie równoważnym w wysokości 250 zł brutto;
  • Miesięczną premię produkcyjną do 10% wynagrodzenia;
  • Nagrodę świąteczną do 1 000 zł brutto;
  • Premię za polecenie kandydata;
  • Nagrody za wdrożenie usprawnień w miejscu pracy - pomysły Kaizen;
  • Bezpłatny dojazd pracowniczy z wielu miejscowości (Sosnowiec, Katowice, Chorzów, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Bytom, Zabrze, Ruda Śląska, Świętochłowice);
  • Bezpłatny dostęp na platformę do nauki języka angielskiego lub niemieckiego;
  • Pracę w systemie równoważnym (7:00-19:00, 19:00-7:00) - około 15 dni pracy w miesiącu;
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową z możliwością przejścia bezpośrednio w struktury NGK.
Zadania:
  • Obsługa maszyn produkcyjnych;
  • Kontrola jakości;
  • Prowadzenie prostej dokumentacji produkcyjnej.
Wymagania:
  • Doświadczenie przy produkcji - mile widziane;
  • Zdolności techniczne i manualne;
  • Umiejętność pracy w zespole.
Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu.Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010Branża : Produkcja i konserwacjaSpecjalizacja : Produkcja i konserwacjaRodzaj pracy :Miejsce pracy : - -Id oferty pracy : 12755

Gi Group