OPERATOR SUWNIC (SUWNICOWY)

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Paczków, opolskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 14 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0489
Obowiązki:Obsługa suwnic oraz prace przy produkcji wyrobów betonowych.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Pozostałe wymagania:
  • Wykształcenie średnie zawodowe, staż pracy min. 1 rok, aktualne uprawnienia na suwnice.
Miejsce pracy: SKŁADOWA 1, 48-370 Paczków, powiat: nyski, woj: opolskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określonyStaż pracy: lata: 1Wymagane dokumenty: CV.Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyAdres www: http://www.grupa-ziebice.pl/Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca