Doradca Klienta - sklep RTV/AGD/IT

PeoplePro

  • Wrocław, dolnośląskie
  • 7 000-8 000 PLN miesięcznie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 15 dni temu
PeoplePro - to agencja kreatywna specjalizująca się w szeroko pojętym doradztwem personalnym.
Szukasz najlepszych członków do swojego zespołu?
Zależy Ci na wyspecjalizowanych kandydatach i dotarciu do grupy docelowej?
To nasze zadanie!
Znajdziemy dla Ciebie pracownika Twoich marzeń.
Dzięki doświadczeniu oraz opracowanej strategii pomożemy Ci w procesach rekrutacyjnych, która dopasowaną kampanią marketingową zabłyśnie na dzisiejszym przepełnionym ranku pracy.Dla lidera branży RTV/AGD/IT poszukujemy: Doradcy Klienta
Dołącz do nas i zostań ExpertemZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • dobór produktów do potrzeb klientów
  • zapewnienie kompleksowej obsługi poprzez polecanie akcesoriów oraz usług dodatkowych
  • prowadzenie rozmów handlowych zgodnie z naszymi standardami
  • przyjmowanie dostaw
  • ekspozycja towarów
  • dbanie o ład i porządek w elektromarkecie
WYMAGANIA:
  • komunikatywności i umiejętności wsłuchiwania się w potrzeby klientów
  • orientacji na osiąganie celów sprzedażowych
  • dążenia do podnoszenia wiedzy i kompetencji
  • doświadczenie w sprzedaży oraz znajomość nowoczesnych technologii będzie dodatkowym atutem
OFERUJEMY:
  • średnie wynagrodzenie w okolicach 6100 zł brutto (podstawa + premia sprzedażowa), ale zauważ, że:
o ok. 10% naszych Doradców zarabia powyżej 9 tys. zło ponad 20% zarabia 7 – 8 tys. złsam/a zdecydujesz, w której grupie będziesz!
  • promesę, czyli gwarancję premii przez pierwsze 3 mc (masz spokojną głowę do wdrożenia w obowiązki)
  • umowę o pracę bez okresu próbnego
  • kartę MultiSport z dofinansowaniem
  • prywatną opiekę medyczną Medicover z dofinansowaniem (także dla Twojej rodziny)
  • ubezpieczenie na życie dla Ciebie i bliskich
  • zniżki na zakupu w naszych elektromarketach
  • Program Poleceń Pracowników (do 2000 zł za osobę)
  • bony i premie świąteczne
  • nagrody jubileuszowe
  • szansę na awans
  • wsparcie fundacji Mediaexpert „Włącz się”
  • kontakt z najnowszą technologią
  • szkolenia produktowe i sprzedażowe

Aplikuj.pl