Opiekun Klienta w Galerii Handlowej - GALERIA LIBERO KATOWICE

Bank Millennium

  • Katowice, śląskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 1 miesiąc temu
Opiekun Klienta w Galerii Handlowej - GALERIA LIBERO KATOWICENazwa Firmy: BANK MILLENNIUM SPÓŁKA AKCYJNA
Departament: 046 KATOWICE KOŚCIUSZKI 229
Rodzaj zatrudnienia: UMOWA NA CZAS OKREŚLONYObowiązki:
  • Prowadzenie obsługi sprzedażowej we wszystkich kanałach (oddział, telefon, Internet)
  • Analiza potrzeb Klienta i proponowanie właściwej oferty produktowej
  • Przeprowadzanie transakcji bezgotówkowych i gotówkowych
  • Wspieranie Klientów w aktywnym korzystaniu z bankowości elektronicznej i mobilnej
  • Dbanie o najwyższą jakość obsługi Klienta
Wymagania:
  • Wykształcenie średnie lub wyższe
  • Doświadczenie w bezpośredniej lub telefonicznej obsłudze Klienta
  • Doświadczenie w pracy nastawionej na realizację celów sprzedażowych
  • Zainteresowanie nowoczesnymi rozwiązaniami obsługi Klienta w bankowości internetowej i mobilnej
  • Umiejętność aktywnego słuchania i odpowiadania na potrzeby Klientów
  • Uśmiech, otwartość na ludzi i chęć pomagania innym
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (również w weekendy)
Oferujemy:
  • Możliwość rozpoczęcia kariery zawodowej w bankowości
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (na początek na 12 miesięcy)
  • Premię uzależnioną od wyników
  • Pracę w przyjaznych warunkach, z zachowaniem najwyższych norm bezpieczeństwa
  • Dostęp do nowoczesnych systemów bankowych, technologii i narzędzi
  • Szkolenia przygotowujące do pracy z Klientem i produktami bankowymi
  • Możliwość pracy w organizacji o wysokich standardach korporacyjnych
  • Atmosferę opartą na zaufaniu i współpracy
  • Konkursy z nagrodami, w tym program nagród pracowniczych „Impakt”