MAGAZYNIER

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Nowe Miasto Lubawskie, warmińsko-mazurskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 14 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0405
Obowiązki:Przyjmowanie towaru i sprawdzanie zgodności z dowodem nadania i otrzymania od dostawcy. Rozładowanie i przeładowanie towaru. Wydanie towaru odbiorcom. Prowadzenie dokumentacji, magazynowanie, informowanie o zasobach magazynowych i konieczności uzupełniania zasobów.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Wymagania dodatkowe:Umiejętności i uprawnienia:
  • Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą
Pozostałe wymagania:
  • Mile widziane uprawnienia na wózek widłowy oraz doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.Wymagana umiejętność pracy w zespole.
Miejsce pracy: Kornela Makuszyńskiego 5, 13-300 Nowe Miasto Lubawskie, powiat: nowomiejski, woj: warmińsko-mazurskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbnyWymagane dokumenty: CVSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca