POMOCNIK ZBROJARZA

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Tarnów Opolski, opolskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 14 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0729
Obowiązki:- wykonywanie zbrojeń na podstawie dokumentacji technicznej jako pomocnik zbrojarza lub samodzielnie w zakładzie prefabrykacji;
- utrzymywanie porządku na stanowisku pracy.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
Miejsce pracy: Wiejska 16a, 46-050 Tarnów Opolski, powiat: opolski, woj: opolskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbnyWymagane dokumenty: Brak danych.Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca