operator maszyn CNC

Randstad

  • Bolesławiec, dolnośląskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 15 dni temu
Jeśli chcesz się rozwijać w międzynarodowym środowisku produkcyjnym w obszarze CNC, to nasz Klient z Bolesławca czeka na Ciebie ze stałą ofertą zatrudnienia i atrakcyjnymi zarobkami.operator maszyn CNC Nr ref.: 430/3/2024/BF/jobs.pl Bolesławiec (dolnośląskie)Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie w bardzo dynamicznym i międzynarodowym środowisku motoryzacyjnym.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • Rozwój zawodowy w dynamicznym międzynarodowym i rozwijającym się biznesie
  • Przyjazna atmosfera, szacunek i wsparcie
  • Prywatna opieka medyczna
  • Kafeteria z różnymi benefitami
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Szeroka oferta szkoleń i wsparcie kwalifikacji zawodowych
Zadania
  • Obsługa maszyn CNC
  • Znajomość zasad pracy i programowania maszyn CNC
  • Ogólna znajomość sterowań CNC
  • Dobór odpowiednich narzędzi i parametrów w celu uzyskania detalu zgodnego z założeniami technicznymi
  • Wykonywanie przezbrojeń i zwolnień produkcji w oparciu o rysunek techniczny i dokumentację procesową
  • Przeprowadzanie pomiarów wykonanych detali
  • Wprowadzanie korekt baz, narzędzi
  • Uzupełnianie dokumentacji i analiza wyników
  • Dbałość o jakość produkowanych komponentów
  • Znajomość obróbki skrawaniem
Oczekujemy
  • Wykształcenie techniczne
  • Doświadczenie w branży motoryzacyjnej jako operator CNC
  • Bardzo dobra znajomość czytania i interpretowania rysunku technicznego (warunek konieczny)
  • Umiejętność wykonywania pomiarów
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Otwartość na wyjazdy w ramach delegacji
Agencja zatrudnienia - nr wpisu 47ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Jobs.pl