ELEKTROMONTER

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Świdnik, lubelskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 14 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0799
Obowiązki:Samodzielne wykonywanie instalacji elektrycznych. Montaż urządzeń i osprzętu elektrycznego.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:
  • Dozór nad eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV
  • uprawnienia SEP 1 kV
  • mile widziane doświadczenie w zawodzie
  • montaż urządzeń
Wykształcenie:
  • zasadnicze branżowe
Miejsce pracy: AL.LOTNIKÓW POLSKICH 1, 21-045 Świdnik, powiat: świdnicki, woj: lubelskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określonyWymagane dokumenty: Kontakt telefoniczny,cv na nailaSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca