Pracownik Magazynu / Opeator Wózka Widłowego

Kion Group

  • Kołbaskowo, zachodniopomorskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 1 miesiąc temu
What we offer:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Specjalistyczne szkolenia
  • Rozwój zawodowy w międzynarodowym koncernie z wysokimi standardami produkcji
  • Rozwój osobisty
  • Przyjazna atmosfera w pracy
  • Prywatna opieka medyczna
  • Zajęcia językowe (angielski i niemiecki)
  • Dofinansowane posiłki
  • Miejsce parkingowe
  • Transport dla pracowników
Tasks and Qualifications:Twój zakres obowiązków:
  • Realizacja procesu przyjęcia oraz wysyłki towarów – rozładunki i załadunki,
  • Sprawdzanie zgodności dostaw i wysyłek materiałów z dokumentacją przewozową,
  • Wydawanie materiałów na produkcję zgodnie z ustalonymi procesami,
  • Weryfikacja i nadzór nad wymaganą dokumentacją magazynową,
  • Przestrzeganie zasad obiegu dokumentacji i przestrzeganie porządku w przechowywaniu dokumentacji magazynowej,
  • Przygotowanie dokumentacji wysyłkowej do klientów,
  • Systematyczna kontrola stanów magazynowych,
  • Zapewnienie czystości w strefie pracy w oparciu o metodykę 6S oraz przestrzeganie zasad BHP,
  • Obsługa terminali mobilnych (skanery kodów kreskowych).
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie średnie,
  • Uprawnienia UDT do obsługi wózków jezdniowych w kategorii minimum IIWJO lub IWJO (warunek konieczny),
  • Minimum półroczne doświadczenie w pracy na magazynie wysokiego składowania w firmie produkcyjnej,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym,
  • Komunikatywność,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

Kion Group