Spawacz/Monter konstrukcji stalowych

Manpower

  • Chojnów, dolnośląskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 16 dni temu
Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!Spawacz/Monter konstrukcji stalowych Miejsce pracy: Chojnów (dolnośląskie) | Numer ref. 11459/jobs.pl
Miejsce pracy: GłogówOferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze uzależnione od posiadanych kwalifikacji
  • Bogaty pakiet benefitów: premię motywacyjną, frekwencyjną, dodatek za pracę w systemie zmianowym, 100% stawki zasadniczej za pracę w systemie 4-brygadowym
  • Nagrodę roczną
  • Dodatek za dojazd do pracy
  • 2 dni dodatkowego urlopu wypoczynkowego
  • Niezbędne narzędzia pracy
Zadania:
  • Wykonywanie prac spawalniczych i/lub monterskich
Wymagania:
  • Wykształcenie minimum zawodowe
  • Doświadczenie w pracy w zawodzie spawacz i/lub monter konstrukcji stalowych oraz w obsłudze maszyn i urządzeń
  • Uprawnienia na spawanie półautomatem (książeczka spawacza - metoda MAG 135)
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Mile widziane uprawnienia do obsługi suwnicy
  • Umiejętności ślusarskie
  • Umiejętności montażu drobnych detali
Oferta dotyczy pracy stałej.Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Zgodnie z obowiązującym prawem nie pobieramy opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.

Jobs.pl