Kierownik Druku

Coberon Chronos

  • Otwock, mazowieckie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 13 dni temu
Kierownik DrukuOpis stanowiska:
  • zarządzanie pracą podległego zespołu ok. 30 osób,
  • nadzór procesu przygotowania do druku oraz samego druku,
  • dbałość o realizację KPI i przygotowywanie raportów,
  • optymalizowanie procesów w Dziale Druku i Przygotowalni CTP,
  • aktywny udział w testach i wdrażaniu nowych produktów,
  • kontrola stanów materiałów produkcyjnych,
  • współpraca z serwisami maszyn oraz Działem UR,
  • kontrola nad realizacją planów produkcyjnych,
  • analiza przyczyn reklamacji w dziale i wprowadzanie działań naprawczych,
  • szkolenie i wdrażanie nowych pracowników.
Wymagania:
  • min. 3-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w branży produkcyjnej: dział Druku,
  • znajomość technologii oraz zagadnień druku offsetowego - warunek konieczny,
  • doświadczenie w zarządzaniu pracą podległych pracowników,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • doskonałe umiejętności interpersonalne i komunikacyjne oraz umiejętność nawiązywania, relacji i zarządzania podległym zespołem,
  • bardzo dobra organizacja pracy i konsekwencja w planowaniu i osiąganiu celów.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • realne możliwości rozwoju,
  • różnorodne narzędzia motywacyjne. opieka medyczna, multisport, ubezpieczenie na życie, dofinansowania z ZFŚS,
  • praca w godzinach od 8 do 16

Jobdesk.pl