TECHNOLOG/KONSTRUKTOR BUDOWY MASZYN I URZĄDZEŃ

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Iława, warmińsko-mazurskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 12 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0721
Obowiązki:Nadzór nad procesami technologicznymi.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, techniczne
Wymagania dodatkowe:Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), techniczne
Pozostałe wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku - koniecznie.
Miejsce pracy: Kolejowa 1c, 14-200 Iława, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbnyWymagane dokumenty: CVSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca