OPIEKUN/ANIMATOR PROWADZĄCY WARSZTATY DLA DZIECI

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Gdańsk, pomorskie
  • Umowa
  • Pełny etat
  • 13 dni temu
Numer oferty: StPr/24/3552
Obowiązki:Prowadzenie krótkich zajęć ogólnorozwojowych, warsztatów (według przygotowanych konspektów). Organizowanie zabaw i animacji podczas pobytu. Praca w poniedziałek, środę oraz piątek w godzinach 9-13/14.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
Pozostałe wymagania:
  • samodzielność, cierpliwość, wysoki poziom empatii, troska oraz zaangażowanie w prace z dziećmi.
Miejsce pracy: Bażantowa 19/17, 80-175 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskieRodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usługWymagane dokumenty: CVSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca