SPECJALISTA HANDLOWIEC

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Kołobrzeg, zachodniopomorskie
  • Umowa
  • Pełny etat
  • 13 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0437
Obowiązki:Prezentacja i sprzedaż produktów marki Tora Line (środki czystości, chemii gospodarczej, papieru toaletowego, ręczników papierowych), prowadzenie negocjacji handlowych i działań marketingowych. Praca na terenie Kołobrzegu i okolic. Praca w godz. 8-15.
Pracodawca zapewnia szkolenie w zakresie tematyki produktów marki Tora Line.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:
  • prawo jazdy kat. B
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
Pozostałe wymagania:
  • Wykształcenie średnie, mile widziany kierunek handlowy. Wymagany min. 1 rok doświadczenia w handlu.Kreatywność, komunikatywność, pomysłowość.
Miejsce pracy: 78-100 Kołobrzeg, powiat: kołobrzeski, woj: zachodniopomorskieRodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usługWymagane dokumenty: cvSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca