pomocnik montera

Randstad

  • Oporów, łódzkie Wrocław, dolnośląskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 21 dni temu
Szukasz stabilnej pracy z możliwością rozwoju ? Posiadasz już pierwsze doświadczenie w pracy na produkcji ? To świetnie ! Dołącz do naszego zespołu pomocników monterów i rozwijaj swoje umiejętności.Lokalizacja: Wrocław, dzielnica Oporów. Dojazd komunikacją miejską liniami 132 i 125.pomocnik montera Nr ref.: /414/11/2023/KK/jobs.pl Wrocław (dolnośląskie)Oferujemy
  • pracę od poniedziałku do piątku na 3 zmiany po 8h (6-14, 14-22, 22-6),
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (płatne urlopy i L4, ZUS itd.) z realną szansą na zatrudnienie stałe w firmie,
  • dofinansowanie do posiłków: posiłki na stołówce w cenach 7-10 zł,
  • możliwość pracy w nadgodzinach dodatkowo płatnych 100%,
  • darmowy zamknięty parking dla pracowników,
  • na terenie zakładu są dostępne: boisko i siłownia plenerowa
  • pakiet benefitów Randstad PLUS - prywatna opieka medyczna, karty sportowe, zniżki oraz rabaty
Zadania
  • montaż komponentów na podstawie instrukcji,
  • pakowanie,
  • kontrola jakości.
Oczekujemy
  • doświadczenia w pracy na produkcji,
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym.
Agencja zatrudnienia - nr wpisu 47ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Jobs.pl

Podobne oferty pracy

  • Pomocnik Operatora

    Fuji Seal International

    • Kutno, łódzkie
    Grupa Fuji Seal jest wiodącym dostawcą opakowań i maszyn dla szybko rozwijającego się rynku dóbr konsumpcyjnych, która została założona w Japonii w 1897 roku. Obecnie Grupa Fuji Se…
    • 27 dni temu