Programista

Comarch

  • Kraków, małopolskie Katowice, śląskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 1 miesiąc temu
Dołącz do naszego zespołu jako Programista i rozwiń swoje umiejętności w różnorodnych projektach! W Comarch tworzymy autorskie systemy informatyczne, które pomagają zarówno dużym międzynarodowym firmom, jak i małym i średnim przedsiębiorstwom osiągnąć istotną przewagę rynkową. W naszym portfolio znajdziesz oprogramowanie m.in dla instytucji finansowych, systemy do zarządzania programami lojalnościowymi, systemy bilingowe, ERP, a także wiele innych.W Comarch nieustannie poszukujemy talentów, ludzi którzy potrafią tworzyć czytelny kod, dzielić się wiedzą i zdobywać nowe umiejętności. Jeśli możesz pochwalić się w CV pierwszym komercyjnym doświadczeniem i chcesz sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności – dołącz do nas i rozwijaj się z nami!PROFIL PRACOWNIKA
  • Wykształcenie wyższe techniczne (informatyka, elektronika i telekomunikacja, automatyka i robotyka, matematyka lub pokrewne)
  • Lub studenci ostatnich lat kierunków informatycznych, którzy zdobyli już pierwsze komercyjne doświadczenie na stanowiskach programistycznych w komercyjnych projektach programistycznych
  • Praktyczna znajomość przynajmniej jednej z poniższych:
  • technologii Java (Java 8+, Java EE)
  • projektowania i rozwijania aplikacji mobilnych na iOS (Swift, UIKit)
  • technologii webowych: HTML5/ CSS3, Angular, Node.js, JavaScript, TypeScript
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie oraz tworzenie dokumentacji technicznej
  • Doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji Git
  • Pomysłowość, analityczne myślenie i orientacja na znajdowanie rozwiązań
  • Umiejętność pracy w zespole, otwartość na wyzwania oraz komunikatywność
  • Chęć podnoszenia kwalifikacji, inicjatywa w zakresie udoskonalania procesu wytwarzania oprogramowania
TWOJE ZADANIA
  • Tworzenie i rozwój oprogramowania Comarch
  • Analiza wymagań i projektowanie rozwiązań programistycznych
  • Tworzenie testów jednostkowych i integracyjnych
  • Stosowanie dobrych praktyk programowania: CleanCode, CodeReview
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej
  • Współpraca z analitykami biznesowymi, testerami, devopsami we wszystkich etapach wytwarzania oprogramowania
DLA CIEBIE
  • Udział w całym cyklu życia projektu w ramach rozwoju naszych topowych produktów!
  • Praca przy polskich lub międzynarodowych projektach rozpoznawalnych na rynku
  • Elastyczne godziny pracy
  • Praca w modelu hybrydowym (60% z biura, 40% zdalnie)
  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz wiele ścieżek rozwoju zawodowego
  • Profesjonalny rozwój zawodowy - możliwość rozwoju ścieżki kariery na stanowiskach eksperckich technicznych, biznesowych i managerskich
  • Możliwość długoterminowej współpracy - nie zatrudniamy „pod jeden projekt”
  • Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem – za nami 30 lat pełnych sukcesu w realizacji i wdrażaniu autorskich projektów informatycznych
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny oraz duże zniżki na dodatkowe usługi medyczne
  • System płatnych poleceń pracowniczych
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, oparta na zaufaniu i wzajemnej pomocy
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia

Comarch