obsługa linii produkcyjnej

Randstad

  • Nowogrodziec, dolnośląskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 15 dni temu
Patrzysz właśnie na ofertę pracy w nowej firmie Steico w Osłej, która może się stać Twoją świetną szansą do rozwoju.Zarobki na start to 3650 - 4700 zł netto "na rękę" (podstawa plus premie).Jest to praca w zautomatyzowanej firmie. Masz możliwość rozwinięcia swoich możliwości i dzielenia się swoją wiedzą. Zapoznasz się z pracą od samego początku dzięki szkoleniom wewnętrznym. Praca obecnie jest na jedną zmianę.Aplikuj już dziś. Pospiesz się, bo miejsca szybko znikają.obsługa linii produkcyjnej Nr ref.: 244/3/2024/IM/jobs.pl Nowogrodziec (dolnośląskie)Oferujemy
  • pełne przeszkolenie do pracy na miejscu
  • umowę o pracę tymczasową na start z przejściem w struktury firmy po ok. 6 miesiącach
  • pracę obecnie na jedną zmianę od poniedziałku do piątku w godzinach 7-16
  • możliwość nadgodzin płatnych 65% procent więcej niż standardowe 50%
  • realne możliwości rozwoju i awansu
  • dofinansowanie dojazdów do pracy: 100zł "na rękę" za każde 10km dojazdu
  • dodatkowe benefity: karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, a po przejściu w bezpośrednie: 13-sta pensja, wczasy pod gruszą, bezpłatny transport w przyszłości. To tylko kilka z nich.
Zadania
  • obsługa maszyn produkcyjnych za pomocą komputera
  • wypełnianie odpowiednich dokumentów i raportów
  • podejmowanie odpowiednich działań prewencyjnych w razie awarii, jeśli zajdzie potrzeba
  • wsparcie w procesach rozwojowych firmy
  • udział w regularnym usprawnieniu procesów produkcyjnych
Oczekujemy
  • wykształcenia min. zawodowego
  • samodzielnego dojazdu do miejsca pracy
  • otwartości na wdrażanie usprawnień
Agencja zatrudnienia - nr wpisu 47ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Jobs.pl