DORADCA DS. SPRZEDAŻY PLUS I POLSAT BOX

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Lubawa, warmińsko-mazurskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 14 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0930
Obowiązki:Obsługa Klientów Plusa i Polsatu Boxu w Punkcie Sprzedaży, obsługa systemu raportowo-sprzedażowego, wspieranie bieżących działań sprzedażowych, bieżąca komunikacja z siecią sprzedaży i firmami współpracującymi, obsługa mailowych skrzynek interwencyjnych, sporządzanie analiz sprzedażowych, wprowadzanie i aktualizacja danych w bazach.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
Wymagania dodatkowe:Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Pozostałe wymagania:
  • Miejsce wykonywania pracy: Lubawa Wymagania: Nasze wymagania: Umiejętność współpracy z Klientami i oferowanie im kompleksowych rozwiązań. Nastawienie na realizację ambitnych celów biznesowych i umiejętność ich osiągania, Chęć uczenia się i rozwijania kompetencji sprzedażowych. Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klientów. Wykształcenie minimum średnie. Doświadczenie w sprzedaży usług będzie dodatkowym atutem. To oferujemy: Możliwość rozwoju zawodowego. Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. Premię uzależnioną od wyników sprzedażowych, program motywacyjny. Kontakt e-mail: kamila_laskowska@dystrybutor.net.pl lub tel: 601 251 493
Miejsce pracy: Gdańska 1, 14-260 Lubawa, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbnyWymagane dokumenty: CVProsimy o dołączenie klauzuli:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez P.W. Stabil Plus Jan Rafalski zawartych w niniejszym CV dla potrzeb procesu rekrutacji.Obowiązek informacyjny:Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujmy, że:Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest P.W. Stabil Plus Jan Rafalski. Podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz Kodeksu Pracy i innych przepisów prawa o charakterze powszechnie obowiązującym;Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres do zakończenia prowadzonej rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 2 lat (w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych);Posiada Pani/Pan prawo do żądania od Administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie;Przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych;Odbiorcami danych osobowych poza Administratorem, są:- portal OLX- Autoryzowany Przedstawiciel sieci telefonii komórkowej PLUS i Cyfrowego Polsatu P.W. Stabil Plus Jan Rafalski ul. Jana III Sobieskiego 51 Iława- Polkomtel Sp. z o.o.Informujemy, że Administrator nie zamierza przekazywać Pani/Pana danych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w przypadkach gdy podstawą ich przetwarzania są przepisy prawa, a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca