MASZYNISTA POJAZDÓW TRAKCYJNYCH

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Kędzierzyn-Koźle, opolskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 15 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0403
Obowiązki:Szkolenie na licencję i świadectwo maszynisty według programu pracodawcy.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Wymagania dodatkowe:Umiejętności i uprawnienia:
  • Licencja maszynisty
Pozostałe wymagania:
  • terminowość, uczciwość, umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej, umiejętności organizacyjne, mile widziana licencja maszynisty, osoba nie karana za przestępstwa umyślne, bardzo dobry stan zdrowia - wzrok i słuch pierwszej kategoriiPraca w równoważnym systemie czasu pracy, różne godziny zgodnie z grafikiem miesięcznym, 2 lata - umowa na czas szkolenia
Miejsce pracy: KAROLA MIARKI 38, 47-220 Kędzierzyn-Koźle, powiat: kędzierzyńsko-kozielski, woj: opolskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określonyWymagane dokumenty: CVSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca