TOKARZ/FREZER

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Skarżysko-Kamienna, świętokrzyskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 13 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0462
Obowiązki:obróbka elementów na podstawie rysunku technicznego,
naprawa i konserwacja części,
prace tokarskie i frezarskieWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:
  • znajomość rysunku technicznego
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Pozostałe wymagania:
  • doświadczenie w obsłudze tokarek / frezarek
Miejsce pracy: 26-110 Skarżysko-Kamienna 56c, powiat: skarżyski, woj: świętokrzyskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określonyStaż pracy: lata: 1Wymagane dokumenty: -Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyAdres www: http://www.randstad.pl/Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca