mistrz produkcji

Randstad

  • Wałbrzych, dolnośląskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 15 dni temu
Jeśli jesteś osobą, która potrafi efektywnie zarządzać zespołem i optymalizować procesy produkcyjne, ale dalej chce się rozwijać, a chęć zdobywania nowej wiedzy jest dla Ciebie motywatcją do działania to zapraszam Cię do mojego projektu rekrutacyjnego.Wspieram firmy z wałbrzyskiego rynku pracy w pozyskaniu kandydatów na stanowiska liderskie, inżynieryjne i specjalistyczne.Aplikuj, a pomogę znaleźć dla Ciebie odpowiedanią ofertę pracy.mistrz produkcji Nr ref.: 232/4/2024/AM/jobs.pl Wałbrzych (dolnośląskie)Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się organizacji na podstawie umowy o pracę na pełen etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy
  • Rozwój w międzynarodowym otoczeniu
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych (ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna, fundusz socjalny, dofinansowanie kantyny pracowniczej).
  • Możliwość zdobywania nowych doświadczeń i podnoszenia kompetencji zawodowych
Zadania
  • Nadzorowanie codziennej działalności na hali produkcyjnej, w tym planowanie, delegowanie zadań i monitorowanie postępów.
  • Optymalizacja procesów produkcyjnych w celu zwiększenia efektywności i minimalizacji kosztów.
  • Zarządzanie zespołem pracowników produkcyjnych, szkolenie, ocena wyników i rozwijanie kompetencji.
  • Współpraca z innymi działami w celu zapewnienia sprawnego przepływu operacji.
  • Analiza danych produkcyjnych i raportowanie wyników do wyższych szczebli zarządu.
Oczekujemy
  • Wykształcenia średniego technicznego lub wyższego
  • Minimum 3 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Umiejętności zarządzania zespołem i motywowania pracowników.
  • Znajomość metod zarządzania produkcją oraz Lean Manufacturing.
  • Znajomości pakietu Office oraz wiedzy z zakresu IATF 16949
  • Kompetencji lidera, zdolności organizacyjnych oraz umiejętności pracy pod presją.
  • Dyspozycyjnoiści do pracy w systemie 3 zmianowym.
Agencja zatrudnienia - nr wpisu 47ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Jobs.pl