Starszy specjalista ds. bezpieczeństwa informacji

Comarch

  • Kraków, małopolskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 2 miesiące temu
Od 30 lat Comarch z sukcesem pomaga polskim i międzynarodowym klientom w osiąganiu przewagi biznesowej poprzez projektowanie i wdrażanie autorskich rozwiązań informatycznych! Naszą misją jest zapewnienie najwyższej jakości oraz bezpieczeństwa danych i systemów. Szukamy doświadczonego eksperta ds. Bezpieczeństwa Informacji, który podziela naszą pasję i wizję. Osoby, która będzie odpowiedzialna za zapewnienie najwyższego poziomu ochrony danych i systemów w naszej firmie.Jeśli interesują Cię zagadnienia związane z cyberbezpieczeństwem, znasz normy i standardy ISO, a do tego posiadasz doświadczenie w zarządzaniu procesem audytów wewnętrznych - ta oferta jest dla Ciebie! Na stanowisku Starszego specjalisty będziesz odpowiedzialny za nadzór i doskonalenie Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji (SZBI) zgodnie z normą ISO27001 i innymi stosowanymi regulacjami. Będziesz współpracować z działami IT i określać wymagania bezpieczeństwa dla naszych produktów i usług. Będziesz także uczestniczyć w przeprowadzaniu analizy ryzyka w obszarze bezpieczeństwa IT i wdrażać odpowiednie środki zapobiegawcze i naprawcze.Aplikuj już dziś i wykorzystaj swoją ekspercką wiedzę. Do zobaczenia w Comarch!PROFIL PRACOWNIKA
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: informatyka, cyberbezpieczeństwo, bezpieczeństwo informacji, zarządzanie bezpieczeństwem informacji oraz kierunki pokrewne)
  • Co najmniej 3 letnie, komercyjne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Praktyczne doświadczenie w zarządzaniu Systemem Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji, zgodnym z ISO27001
  • Praktyczna znajomość wymagań norm ISO27001 i 27005 oraz doświadczenie w ich wdrażaniu i utrzymywaniu
  • Zrozumienie procesów IT oraz doświadczenie we współpracy z działami IT
  • Doświadczenie w zarządzaniu procesem audytów wewnętrznych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie co najmniej B2/C1
  • Bardzo dobra organizacja pracy, skrupulatność, wnikliwość
  • Mile widziane będą posiadane certyfikaty z zakresu bezpieczeństwa (np. CISA, CISM, CISSP, ITIL, ISO27001)
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w jednym z obszarów:
  • analiza ryzyka w obszarze bezpieczeństwa IT
  • wdrażanie/ utrzymanie certyfikacji na zgodność z innym normami bezpieczeństwa informacji
TWOJE ZADANIA
  • Nadzór nad Systemem Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji według normy ISO27001
  • Utrzymanie i rozwój procesów SZBI w organizacji w tym monitorowanie i wdrażanie zaleceń pokontrolnych
  • Utrzymanie i odnawianie posiadanych certyfikatów, w szczególności ISO27001
  • Udział w przeprowadzeniu analizy ryzyka w organizacji, ze szczególnym uwzględnieniem bezpieczeństwa informacji
  • Współpraca przy określaniu wymogów bezpieczeństwa IT
  • Konsultacje z zakresu bezpieczeństwa informacji
  • Udział w audytach wewnętrznych oraz zewnętrznych
DLA CIEBIE
  • Współpraca z doświadczonymi specjalistami z zakresu Cyberbezpieczeństwa
  • Nowe wyzwania wspierające rozwój zawodowy i podnoszące kwalifikacje
  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz wiele ścieżek rozwoju zawodowego
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny oraz duże zniżki na dodatkowe pakiety medyczne
  • Kameralne pokoje, brak gorących biurek (znajdziesz miejsce na paprotkę czy swój ulubiony kubek)
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Udogodnienia dla rowerzystów (stojaki, szatnie, rowerownie, stacja naprawcza), a dla tych, co do pracy docierają samochodem – naziemny i podziemny parking
  • Bezpośrednio na naszym kampusie: centrum medyczne iMed24, strefa rekreacyjna, z basenem i siłownia, a także stołówka
  • Karnety na całą rundę piłkarskiej ekstraklasy dla fanów Cracovii i ich rodzin, a także wejściówki na lodowisko

Comarch