Nauczyciel - terapeuta grupowy

Terapeutyczny Punkt Przedszkolny Magiczny Most

  • Bielany (Warszawa) Bielany, mazowieckie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 20 dni temu
Terapeutyczny Punkt Przedszkolny MAGICZNY MOST dla dzieci ze spektrum autyzmu poszukuje osoby na stanowisko: Nauczyciel/Pedagog specjalny/Psycholog - terapeuta grupowyWymagania:
- wykształcenie wyższe - specjalność: pedagog, pedagog specjalny, psycholog z przygotowaniem pedagogicznym;
- doświadczenie w pracy z dziećmi ze spektrum autyzmu;
- kreatywność;
- wysoka kultura osobista.Obowiązki:
- prowadzenie zajęć edukacyjno-terapeutycznych w 6 osobowej grupie dzieci;
- monitorowanie postępów;
- dbałość o bezpieczeństwo i zdrowie wychowanków;
- uczestniczenie w zebraniach zespołu;
- bieżąca komunikacja z rodzicami.Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w godzinach 8:00-15:00;
- w pełni wyposażoną, przestronną salę do zajęć;
- wsparcie doświadczonych terapeutów i konsultanta AAC;
- pracę w zaangażowanym zespole z miłą atmosferą;
- możliwość rozwoju i poszerzania swoich kompetencji poprzez szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne;
- możliwość dołączenia do ubezpieczenia medycznego.Prosimy o wysyłanie CV na adres mailowy z dopiskiem "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Lento