POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Polska
  • Umowa
  • Pełny etat
  • 14 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0364
Obowiązki:Do jego zadań należy pomoc robotnikom budowlanym, przygotowanie materiałów budowlanych, prace porządkowe, dobieranie odzieży roboczej oraz środków ochrony indywidualnej. Pomocnik budowlany wykonuje wszystkie zadania pomocowe przy remontach i budowie.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:
  • podstawowe
Zawód:
  • Pomocniczy robotnik budowlany (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3)
Miejsce pracy: Brojce ., 72-304 Bielikowo, powiat: gryficki, woj: zachodniopomorskieRodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usługWymagane dokumenty: Brak danych.Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca