Kupiec Drewna Poużytkowego

Egger

  • Biskupiec, warmińsko-mazurskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 23 dni temu
Tworzymy więcej z drewna. Ponad 11000 naszych pracowników w 10 krajach pracuje z pasją, dbając o nasze wartości rodzinne i ducha innowacyjności. Tak wytwarzamy materiały do produkcji mebli i aranżacji wnętrz, konstrukcji drewnianych, a także podłogi laminowane. Dzięki nieustannej innowacyjności rozszerzamy katalog naszych produktów, zdobywamy nowe rynki oraz tworzymy interesujące perspektywy rozwoju dla każdego, kto u nas pracuje.Województwo: mazowieckie Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę Dział: TimberpakWymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze handlu lub zakupów (mile branży drzewnej, odpadowej lub pokrewnej)
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ochrona środowiska, technologia drewna, logistyka oraz pokrewne)
  • Znajomość rynku drewna poużytkowego (odpadowego)
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i proponowania optymalnych rozwiązań
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji biznesowych i planowania pracy własnej
  • Dobra znajomość języka angielskiego (znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem)
  • Gotowość do delegacji służbowych (80% praca w terenie, 20% w biurze)
  • Prawo jazdy kat. B (obszar pracy: centralna i wschodnia część Polski)
  • Zorientowany na klienta, zapewnia wysoką jakość usług („Customer oriented delivers high quality service”)
Obowiązki:
  • Pozyskiwanie i utrzymywanie trwałych relacji biznesowych z dostawcami, producentami drewna poużytkowego zgodnie ze standardami wyznaczonymi przez Spółkę
  • Badanie i bieżąca analiza rynku drewna odpadowego (dostępności drewna)
  • Zakup drewna odpadowego i zapewnienie ciągłości dostaw (firmy budowlane, komunalne, gospodarujące odpadami, produkcyjne itp.)
  • Planowanie, koordynacja i kontrola procesu zakupowego (optymalizacja cen i jakości zakupów surowca zgodnie z wymaganiami)
  • Organizacja transportu pomiędzy dostawcami, a fabryką w Biskupcu
  • Realizacja ustalonych planów i wywiązywanie się z powierzonych zadań
  • Rozwiązywanie i wyjaśnianie reklamacji dostaw drewna odpadowego
Oferujemy:
  • Kompleksowy program wdrożenia
  • Ciągły rozwój zawodowy
  • Dynamiczne i zróżnicowane środowisko pracy
Osoba kontaktowaEwa Zdunek,HR Specialist
ewa.zdunek@egger.com
tel: +48 691 672 978O EGGERTworzymy więcej z drewna. Ponad 11.000 naszych pracowników na całym świecie pracuje z pasją, dbając o nasze wartości rodzinne i ducha innowacyjności. ej innowacyjności rozszerzamy katalog naszych produktów, zdobywamy nowe rynki oraz tworzymy interesujące perspektywy rozwoju dla każdego, kto u nas pracuje.Dowiedz się więcej

Egger