STARSZY INSPEKTOR TECHNICZNEGO UTRZYMANIA NIERUCHOMOŚCI

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 14 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0732
Obowiązki:- SPRAWOWANIE NADZORU NAD PRAWIDŁOWYM TECHNICZNYM UTRZYMANIEM I EKSPLOATACJĄ NIERUCHOMOŚCI ZNAJDUJĄCYMI SIĘ W TRWAŁYM ZARZĄDZIE
- UCZESTNICZENIE W ODBIORACH CZĘŚCIOWYCH I KOŃCOWYCH ROBÓT BUDOWLANYCH
- PODEJMOWANIE SYSTEMOWYCH DZIAŁAŃ ZGODNYCH Z WYMOGAMI PRAWA
I PRZEPISAMI RESORTOWYMI, OBEJMUJĄCYCH UTRZYMANIE NA ODPOWIEDNIM POZIOMIE TECHNICZNYM NIERUCHOMOŚCI
- NADZOROWANIE TERMINOWEGO WYKONYWANIA PRZEGLĄDÓW OKRESOWYCH, POMIARÓW, PRÓB I BADAŃ REALIZOWANYCH PRZEZ ADMINISTRATORÓW
- WSPÓŁPRACA Z ADMINISTRATORAMI PRZY USTALANIU POTRZEB REMONTOWYCH W OPARCIU O DOKONANE KONTROLE I PRZEGLĄDY ORAZ PRZY OPRACOWANIU PLANU REMONTÓW, KONSERWACJI I NAPRAW, ROZBIÓREK I EKSPERTYZ ORAZ NADZÓR NAD ICH REALIZACJĄ
- OPINIOWANIE WNIOSKÓW INWESTYCYJNYCH I PROGRAMÓW ORGANIZACYJNO- UŻYTKOWYCH, DOKUMENTACJI TECHNICZNEJ KOSZTORYSOWEJ ORAZ ORGANIZACYJNO- UŻYTKOWEJ DOTYCZĄCEJ KONSERWACJI, REMONTÓW I MODERNIZACJI NIERUCHOMOŚCIWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:
  • ZNAJOMOŚĆ MS OFFICE
  • UMIEJĘTNOŚĆ CZYTANIA DOKUMENTACJI TECHNICZNEJ
  • ZNAJOMOŚĆ OBSŁUGI KOMPUTERA
  • ZNAJOMOŚĆ PRZEPISÓW BRANŻOWYCH
  • UMIEJĘTNOŚĆ REDAGOWANIA PISM
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
Wymagania pożądane:Umiejętności i uprawnienia:
  • ZNAJOMOŚĆ PRZEPISÓW OGÓLNOWOJSKOWYCH
  • wyższe (w tym licencjat), techniczne
Pozostałe wymagania:
  • UPRAWNIENIA: BUDOWLANE W SPECJALNOŚCI KONSTRUKCYJNO-BUDOWLANEJ BEZ OGRANICZEŃDOŚWIADCZENIE ZAWODOWE: ZAJMOWANIE STANOWISK W SPECJALNOŚCI KONSTRUKCYJNO BUDOWLANEJ, PRACA W JEDNOSTKACH I INSTYTUCJACH BUDOWLANYCH
Miejsce pracy: NARUTOWICZA 17B, 70-240 Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbnyWymagane dokumenty: CVSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca