Pracownik magazynu- suwnica, wózek widłowy -Gliwice 5100 brutto

KS Service

  • Gliwice, śląskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 29 dni temu
Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. – numer certyfikatu KRAZ 23286 – lider najnowszych rozwiązań w branży HR.Dla naszego wieloletniego klienta aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:Pracownik Magazynu/ Kontroler/ Operator suwnic - GliwiceOczekujemy:
  • doświadczenia magazynowego- mile widziane,
  • UDT na suwnice,
  • UDT na wózki widłowe.
Twoje zadania:
  • obsługa suwnicy i wózka widłowego,
  • proste prace magazynowe,
  • przyjmowanie towaru,
  • przygotowywanie towaru do wysyłki,
  • kontrola jakościowa.
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie 5100 zł brutto + premia,
  • umowę o pracę,
  • pracę na DWIE ZMIANY od poniedziałku do piątku,
(w sytuacjach wyjątkowych czasami zdążają się 3- dodatkowo płatne),
  • rozwój i szkolenia dla zaangażowanych pracowników,
  • oraz pomoc koordynatora na każdym etapie rekrutacji i zatrudnienia.
Firma znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji na ul. PortowejMasz jakieś pytania? Zadzwoń: 506 561 859Benefity:
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Przyjazna Atmosfera
  • Umowa o pracę
  • System premiowy
  • Rozwój

InfoPraca