OSOBA DOZORU RUCHU O SPECJALNOŚCI GÓRNICZEJ

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Kielce, świętokrzyskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 14 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0887
Obowiązki:wg potrzebWymagania:Wymagania pożądane:Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, inne
Pozostałe wymagania:
  • Zakres obowiązków; Prowadzenie nadzoru nad daną zmianą produkcyjną kopalni i zakładów przeróbczych.Wykonywanie zadań w zakresie wydobycia, produkcji, załadunku kruszywa.Kontrola zgodności prowadzonych robót z dokumentacją techniczną.Dbanie o bezpieczeństwo i higienę pracy. Wymagania;Uprawnienia dozoru ruchu górniczego o specjalności górniczej.Doświadczenie na ww. stanowisku.Dyspozycyjność w zakresie pracy zmianowej.Zaangażowanie w wykonywaną pracę. Umiejętność organizacji pracy własnej oraz osób podległym na zmianie produkcyjnejUmiejętność planowania działań i rozwiązywania problemów.Prawo jazdy kat. B. Pacodawca oferuje; Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy.Możliwość rozwoju. Pracę w firmie o silnej pozycji rynkowej.Benefity pracownicze (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, dofinansowanie do wypoczynku, dofinansowanie do świąt, dofinansowanie do szkoleń, ubezpieczenie grupowe),Benefity;prywatna opieka medyczna,ubezpieczenie na życie,spotkania integracyjne, dodatkowe świadczenia socjalne,dofinansowanie wypoczynku.
Miejsce pracy: Sandomierska 105, 25-324 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbnyWymagane dokumenty: cvSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca