Stażysta – Chemik w Dziale Zakupów

PCC

  • Brzeg Dolny, dolnośląskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 1 miesiąc temu
Twój profil
  • wykształcenie wyższe chemiczne lub pokrewne / ostatni rok studiów (inżynierskich lub magisterskich)
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • chęć rozwoju w dziale zakupów
  • otwartość i chęć zdobywania wiedzy
  • wysoko rozwinięta zdolność analitycznego myślenia
  • kompetencje komunikacyjne
  • umiejętność pracy w zespole
Twoje zadania
  • aktualizcja dokumentacji surowcowej oraz bazy dostawców
  • komunikacja z dostawcami na rynku krajowym i zagranicznym
  • udział w poszukiwaniu nowych dostawców/surowców na rynku
  • nadzór nad prawidłową i terminową realizacją zamówień
  • składanie zamówień do dostawców wewnętrznych i zewnętrznych z wykorzystanie SAP
  • kompletowanie i weryfikacja dokumentów towarzyszących dostawie
Twoje korzyści
  • zatrudnienie bezpośrednio w firmie na podstawie umowy o pracę na 1 rok
  • praca w dynamicznym, międzynarodowym środowisku i w chętnie dzielącym się wiedzą zespole
  • po odbyciu stażu możliwy awans na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. Zakupów lub możliwość przejścia do innego działu
  • możliwość zdobywania doświadczenia oraz poszerzania kompetencji
  • dofinansowanie karty MultiSport
  • dofinansowanie do studiów podyplomowych
  • dofinansowanie do nauki języka angielskiego
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego
Jesteś zainteresowany? Prześlij nam swoją aplikację wraz z oczekiwaną wysokością wynagrodzenia i informacją dotyczącą Twojej dostępności.

PCC