Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta - motoryzacja

LeasingTeam

  • Warszawa, mazowieckie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 19 dni temu
Zakres obowiązków:
  • Stały kontakt z Klientem;
  • Przygotowanie dokumentacji m.in. umowy sprzedaży, zawiadomienia do Wydziałów Komunikacji oraz pełnomocnictw;
  • Odpowiadanie na zapytania klientów;
  • Wsparcie w transakcjach sprzedaży pojazdów.
Oczekiwania:
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym;
  • Znajomość branży motoryzacyjnej;
  • Dobra organizacja czasu pracy i umiejętność radzenia sobie z presją czasu;
  • Komunikatywność: stały kontakt z klientem;
  • Sumienność,
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta.
Oferta:
  • Praca na pełen etat w godzinach 9.00-17.00;
  • Umowa o pracę po okresie próbnym;
  • Praca w międzynarodowym środowisku;
  • Możliwość awansu w strukturach firmy,
  • Dla chętnych możliwość zwiększenia wynagrodzenia - płatne nadgodziny,
  • Premia miesięczna do 50% zasadniczego wynagrodzenia.

LeasingTeam