KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO POWYŻEJ 3,5 TONY (ŻARY/ TEREN POLSKI)

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Żary, lubuskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 14 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0289
Obowiązki:Prowadzenie pojazdu; uczestniczenie w załadunku, rozładunku towaru; utrzymanie pojazdu w czystości; kontrola dokumentacji przewozowej; zabezpieczenie ładunku; kontrolne sprawdzanie pojazdu, ładunku; obsługa codzienna pojazdu.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. C + E
  • karta kierowcy
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Miejsce pracy: Wapienna 4, 68-200 Żary, powiat: żarski, woj: lubuskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określonyStaż pracy: lata: 2Wymagane dokumenty: CV i list motywacyjnySposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca