Specjalista/tka SEO/SEM

TZMO SA

  • Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 1 miesiąc temu
TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • budowanie planów promocji i koncepcji reklamowych,
  • planowanie i tworzenie kampanii w ekosystemach reklamowych Google i Meta,
  • implementacja kodów i ustawień Google Analytics 4 oraz tagów śledzących systemów reklamowych,
  • wspieranie działań SEO dla marek TZMO,
  • zarządzanie budżetami marketingowymi,
  • raportowanie i prezentacją wyników działań,
  • współpraca w ramach zespołów projektowych z grafikami, programistami, copywriterami, webmasterami i project managerami.
NASZE WYMAGANIA:
  • postawa nastawiona na aktywne poszukiwanie rozwiązań,
  • zaawansowana obsługa arkusza kalkulacyjnego,
  • zdolność analitycznego myślenia,
  • formułowanie wniosków na podstawie liczb,
  • umiejętność syntezy: pracy analitycznej, koncepcyjnej i operacyjnej,
  • nastawienie na rozwój, otwartość na wiedzę z zakresu pozycjonowania,
  • doświadczenie w kampaniach Google Ads, z Google Analytics,
  • praktyczna znajomość Google Search Console, Google Trends i innych narzędzi wspierających pozycjonowanie stron WWW,
  • umiejętność pracy zarówno samodzielnej, jak i zespołowej.
MILE WIDZIANE:
  • doświadczenie w kampaniach Meta ADS.
TO OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
  • benefity (m.in.: ubezpieczenie zdrowotne OPTUS, dostęp do karnetu, sportowego, oferta wypoczynkowa, pracowniczy program emerytalny (PPE) , dofinansowanie do przedszkoli, żłobków),

TZMO SA