MAGAZYNIER

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Łódź, łódzkie
  • Umowa
  • Pełny etat
  • 12 dni temu
Numer oferty: StPr/24/1613
Obowiązki:- kontrola i przyjęcie dostaw
- wydawanie materiałów opakowaniowych i surowców na podstawie odpowiednich dokumentów
- przygotowywanie wysyłek zgodnie z dokumentami
- weryfikowanie dostaw
- wydawanie i przyjmowanie surowców i opakowań do procesu produkcji
- wprowadzenie wyrobu gotowego na magazyn
- odpowiednie rozmieszczenie i ułożenie przyjętych towarów w magazynie
- ułożenie surowców zgodnie z zaleceniami Działu Kontroli Jakości
- ewidencja opakowań
- utrzymanie porządku i czystości
- przestrzeganie zasad obiegu dokumentacjiumowa zlecenie na okres 1 miesiąca
praca na dwie zmiany w godzinach 06:00-14:00;14:00-22:00Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
Wymagania pożądane:Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
Pozostałe wymagania:
  • min.3 lata stażu pracy na podobnym stanowiskupraca w zespoledobra organizacja pracyzaangażowaniesumiennośćaktualne uprawnienia na wózki widłowe UDT
Miejsce pracy: Opiekuńcza 5/7/9, 93-411 Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkieRodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usługWymagane dokumenty: CvSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca