Magazynier

Adecco

  • Sitkówka-Nowiny, świętokrzyskie
  • 5 100 PLN miesięcznie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 16 dni temu
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2017 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 62000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Magazynier
MAG/KLC/04/2024/APDla Naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Magazynier- Operator.Miejsce pracy: Sitkówka-NowinyOferujemy:
  • Umowa o pracę- okres próbny 3 miesiące;
  • Wynagrodzenie do 5100 zł brutto;
  • Praca od poniedziałku do piątku- dwie zmiany 6:00-14:00, 12:00-20:00;
  • Dofinansowanie zajęć sportowych;
  • Prywatna opieka medyczna;
  • Dofinansowanie nauki języków;
  • Owoce, kawa/herbata dla pracowników;
  • PPE - Program emerytalny;
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów;
  • Dodatkowe świadczenia socjalne.
Wymagania:
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (dodatkowy atut)
  • Uprawnienia UDT na wózki widłowe.
Mile widziane:
  • Osoby świeżo po kursach.
Zakres zadań:
  • rozładunek samochodów z wyrobami hutniczymi;
  • kontrola i badanie dostaw pod względem zgodności dostarczonych materiałów z dokumentacją dostawy;
  • układanie wyrobów hutniczych w regałach;
  • przygotowywanie- oraz prawidłowe oznaczanie wyrobów hutniczych dla klientów;
  • załadunek wyrobów hutniczych na środki transportu drogowego;
  • cięcie wyrobów hutniczych.
Oferta dotyczy pracy stałej.

Jobdesk.pl