Doradca techniczno handlowy

Randstad

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 16 dni temu
Jeśli poszukujesz możliwości rozwoju, masz doświadczenie w sprzedaży w branży technicznej, to mamy dla Ciebie świetną propozycję.Chętnie opowiemy więcej.Pozostaw swoje CV!Doradca techniczno handlowy Nr ref.: /477/05/2023/AS/jobs.pl Wrocław (dolnośląskie)Oferujemy
  • multisport 50% wartości pokrywa pracodawca
  • opieka medyczna LUXMED 50% wartości pokrywa pracodawca
  • PZU 50% wartości pokrywa pracodawca
  • ubezpieczenie grupowe na życie
  • pakiety ubezpieczeniowe, zdrowotne do wyboru i indywidualnej płatności
  • rodzinna, przyjazna atmosfera
  • możliwość rozwoju
Zadania
  • współpraca z obecnymi klientami / partnerami
  • sporządzanie kalkulacji oraz ofert handlowych w oparciu o dokumentację techniczną klienta
  • zarządzanie zamówieniami klientów
  • doradztwo techniczno-handlowe
  • ścisła współpraca z działem handlowym, technologicznym, planowania, jakością
  • wsparcie sprzedażowe i posprzedażowe
  • kontakt z dostawcami materiałów pod zamówienia klientów
  • analiza i nadzór stanów magazynowych materiałów pod zamówienia klienta
  • zakupy materiałowe
Oczekujemy
  • wykształcenie wyższe, preferowane techniczne
  • doświadczenie handlowe w branży produkcyjnej, min 3 lata, preferowana branża stalowa lub techniczna
  • swobodna komunikacja w j. angielskim
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość branży stalowej (gatunki, materiały, producenci)
  • doświadczenie w pozyskiwaniu klientów oraz negocjacjach handlowych
  • gotowość do pracy na terenie Europy
  • dobra znajomość programów CAD/CAM, AUTO CAD oraz środowiska Microsoft Office
  • dodatkowym atutem będzie znajomość oprogramowania marki Trumpf / Trutops (Calculate, FAB, Boost)
Agencja zatrudnienia - nr wpisu 47ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Jobs.pl